Iga päev pannakse müüki supersoodne diil(id). Tutvu diiliga ja ole valmis kiiresti ostma, sest pakkumised kestavad ainult 24h!
Pärast ostu sooritamist väljastab Headiil.ee Sulle voucheri, millega saad lunastada kuni ette antud tähtajani ostetud teenuse või toote.
Naudi oma lunastatud ostu ja külasta meid jälle, sest iga päev on juba uued superdiilid!

Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%

Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%

Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%
Diili lõpuni:
-
1
-
4
-
1
Kontrollin...
Aktiveerub:
01.11.2015 kl 00:00
Müüdud:
Ostetud 13/0 voucherit
Ostetud 13 voucherit
Hind
110
ALE
-67%
Sääst
74
Vaadatud 1476 korda
36
Osta
 • Jaga diili sõpradega:
Keegi ei ole veel arutlenud.
Ole esimene!

Ilustuudio ESIMENE
Salon OÜ
Mustamäe tee 43, Tallinn
(2. korrus)

Avatud:
E-R: 10:00 - 19:00
L, P: 10:00 - 17:00
info@esimene.ee
+37255508800


Vaata suuremat kaarti

Tingimused:

 • Voucher kehtib 01.11.2015 kuni 30.04.2016.
 • Juuste pesemine + juuste värvimine 8 erineva stiili vahel + kuumakääri lõikus (žguttimine) /mudellõikus/ kuuma noa lõikus +  Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus + lokid või kaunis punutis või sirgendamine.
 • Pakkumine kehtib lühikestele või keskmise pikkusega juustele. Sõltuvalt pikkusele ja paksusele võib lisanduda kohapeal 5 kuni 20 EUR.
 • Juuste värvimise stiilid:
 • 1) California triibutamine;
 • 2) Veneetsia triibutamine;
 • 3) Prantsuse triibutamine;
 • 4) Ombre stiilis;
 • 5) Hollywoodi stiilis;
 • 6) American Colors stiilis;
 • 7) Allegra stiilis;
 • 8) Balayage stiilis.
 • Technique Just Repair mineraliseeriv šampoon. Elujõulisus ning vastupidavus töödeldud ja kuivadele juustele. Muudab juuksekiud vastupidavamaks, pehmemaks ja siidjamaks.
 • Technique System Repair Mineralizing Oil taastav mineraliseeriv õli. Koosneb mineraalsooladest, anioonvahast ja katioonse emulsiooni alusest. Kandes seda niisketele juustele, restruktureerib õli koheselt kahjustunud juukseosad. Toode on sobilik kasutamiseks enne ja pärast püsilokkide tegemist, värvimist või blondeerimist. Tänu selle pehmendavale jõule on juuste föönitamine ja soengu säilitamine tunduvalt lihtsam. Kandke aegajalt pudeli sisu ühtlaselt juustele. Pärast mõneminutilist mõjuda laskmist, loputage leige veega. Technique System Repair Hair juukseid parandav mask. Ideaalne ülimalt kahjustunud juuste tugevdamiseks ja struktureerimiseks. Muudab juuksed kergemini kammitavaks ilma neid raskeks muutmata. Tulemuseks on siidised säravad juuksed. Technique Just Repair vedelkristallid linaseemnetega. Kirsilõhnaline või kookoselõhnaline. Sobib lõhenenud otstele . Aitab kaitsta juukseid niiskuse eest ja hõlbustab kammimist. Pehmed, säravad ja meeldivalt lõhnavad juuksed.
 • Tervendav kuumakääri juuste lõikus – see on kaasaegne viis hoolitseda juuste ilu ja tervise eest ning vabaneda katkistest juuste otstest. Tavaline juukselõikus rikub juuste struktuuri, muutes juuste otsad poorseteks, mistõttu juuksed on avatud keskkonnamõjutustele, muutuvad rabedateks ja seal on katkisi juukse otsi.
 • Mida kuuma noa lõikus endast kujutab?
 • See on juukselõikuse liik, mis on suunatud juuste seisundi parandamisele ning katkiste otstega võitlemisele. Kuuma noa lõikus on tänapäeval parim viis katkistest otstest vabanemiseks. Käärid lahendavad seda probleemi 15% võrra 2–3 protseduuriga, kuuma noa lõikus aga eemaldab korraga kuni 85% katkistest otstest! Kuuma noa lõikus – see on eesrindlik tehnoloogia tervete juuste valdkonnas.
 • Mille poolest kuuma noa lõikus kuumakäärilõikusest erineb?
 • Tegemist on kvaliteetsema juukselõikusega. Kuumakäärilõikuse ajal töödeldakse ainult juukseotsad, kuuma noa lõikuse ajal aga töödeldakse juuksed kogu pikkuses. Lisaks toimub termiline mõju – juukseotsad suletakse, mis ennetab katkiste juukseotste probleemi tulevikus. Tulemus – juuksed näevad välja terved ja hoolitsetud.
 • Protseduuri kestvus 2-3 tundi.
 • Eelnevalt on vaja registreerida tel (+372) 55508800 tööpäeviti 10-19, nädalavahetusel 10-17
 • Hilinedes broneeritud ajale 15 minutit on salongil õigus protseduuri aeg kliendiga kokkuleppel edasi lükata.
 • Parkimine klientidele TASUTA.
 • Jälgige ilumaailma viimaseid trende koos Esimese Ilustuudioga!

Pakkumisest lähemalt:

Värvimise stiilide kirjeldused:

 • California triibutamine: see on värvimise erimeetod, kuna kõrvalsalkudele kantakse sama värv, tulemuseks on tasakaalustatud gradient.

 • Prantsuse triibutamine: see on õrnatoimelise blondeerimise meetod mis on antud hooajal ülipopp. Soovitame seda heledamate juustega ja hele šatään värvitooni juustega naistele. Värvimise ajal ei kasuta radikaalseid blondeerijat, juuste peale kantakse õrnatoimeline helendaja mis ei riku juuste struktuuri.

 • Veneetsia triibutamine: sobilik tumedate juustega naistele, mis annad juustele mereliiva, mee ja küpse nisu sära! Antud spetsiifika tähendab lõpuni viidud heleda ja tumeda tasakaal, kus heledam toon väga mõõdukalt upub tumedate juustesse. Sellised salgud lisavad reliefi ja dünaamikat teie soengule!

 • Juuste värvimine Ombre stiilis. Proovige selle hooaja trendi – värvimine Ombre Hair stiilis. Antud meetodi kasutades värvitakse juuksejuured tumedamaks ning juukseotsad heledamaks. Tänapäeval on olemas erinevad võmalused Ombre Hair stiilis värvimiseks. Värvitoonid võivad olla nii kontrastsed kui ka rahulikud. Teie valik.

 • Hollywoodi juuste värvimise järgselt näevad juuksed välja loomulikud, kaunid ja rikkalikud. Juuste värv tundub loomulik, justkui päiksest “põlenud”.Hollywoodi juuste värvimise meetod võimaldab kombineerida erinevaid toone, mis tõstab esile juustelõikuse relieefe, kõiksugu elavust ja dünaamikat. Juustel muutub visuaalne ulatus ja sügavus.

 • American colors alaliik – punane triibutamine. Põhivärvid on punased toonid. Selline triibutamine on üpriski keerukas, sest segatakse kokku 3 kuni 5 rikkalikku ja küllastunud värvitooni.

 • Juuste värvimine “Allegra” stiilis.Uuel kevad/suvi 2015 hooaja liiderpositsioonil asub punapea stiil, erinevus on vaid toonides. Käesolev juuksetrend sel kevadel on “Allegra”-stiil – luksuslik kuldne juukse värv. Kevadel dip dye – see on kahetooniliselt värvitud juuksed: tumedam punane põhi või vasevärvi pehmemad toonid lisatud kogu pikkuses juustele.

 • Balayage juuste värvimise tehnika, kus juuksur helendab üksikuid juuksesalke, et luua värvi kontrast ning loob kõike loomulikud näivad juuksed. Tähtis on mainida, et Balayage pakub erinevaid toone, mitte värve. Selle värvimise tehnika tulemusena meie juuksed on glamuursed, naturaalsed ja kolmemõõtmelised. Peale selle seda meetodit saab defineerida juskui juuste maalimist. Juuksur hoiab õhukest juuste salku ja kannab pintsliga värvi ning laseb värvil teha oma kunstitöö.
  Balayage parandab juukse juuri – see on naiste juuste kõige probleemsem osa. Tume juuksevärv võib mõnikord rikkuda kogu välimuse, aga Balayage võimaldab peita kõik vead juuste juurte värvis ja on ka lihtsam toonida üliselt juukseid. Profesionaalne juuste värvimine salongis on muutunud taskukohaseks tänu Balayag’le. Klient võib tulla järgmisele värvimisele alles 3-4 kuu pärast. Kuni järgmise värvimiseni juuksed kasvavad loomulikult ja näevad välja hoolitsetud.

Esimene Ilustuudio

Kutsume Teid külastama meie ilustuudiot „Esimene Ilustuudio“ , saama häid emotsioone ja head meeleolu. Meie stuudios valitseb õdus ja hubane õhkkond, professionaalne ja heatahtlik oma-ala asjatundjate meeskond. See on klubi, kus sõbrad kohtuvad aromaatse tee või imelise kohvi tassikese taga ja eemalduvad igapäeva probleemidest. See on koht, kus Teid alati oodatakse kui vanu ja häid sõpru. 

Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%
Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%
Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%
Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%
Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%
Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%
Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%
Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%
Comprof Milano Technique Just Repair luksuslik juuksehooldus +8-stiilis juuste värvimine + Thera-Cut kuumakäärilõikus või mudellõikus/kuuma noa lõikus ilustuudios Esimene -67%
Vali toode/teenus:

Käimasolevad diilid Tallinnas:

-20%
Professionaalne rehvivahetus ABC Pesukojas
19.9
Ostetud: 79/200
-55%
SÕIDUAUTO salongi täielik keemiline puhastus, ebameeldivate lõhnade eemaldamine, desinfektsioon osonaatoriga Autoilusalongis Versailles
39
Ostetud: 644
Osale sensatsioonilise m�ngukonsooli Xbox 360 Kinect loosimisel!
Võida uusi kliente Headiil.ee abiga
Headiil.ee annab sulle võimaluse täiesti riskivabalt laiendada oma ettevõtte kliendibaasi.

Lõppenud diilid:

Saada sõbrale