Iga päev pannakse müüki supersoodne diil(id). Tutvu diiliga ja ole valmis kiiresti ostma, sest pakkumised kestavad ainult 24h!
Pärast ostu sooritamist väljastab Headiil.ee Sulle voucheri, millega saad lunastada kuni ette antud tähtajani ostetud teenuse või toote.
Naudi oma lunastatud ostu ja külasta meid jälle, sest iga päev on juba uued superdiilid!

Kalateraapia Garra Rufa kaladega KAHELE INIMESELE JALGADELE

Kalateraapia Garra Rufa kaladega KAHELE INIMESELE JALGADELE

Kalateraapia Garra Rufa kaladega KAHELE INIMESELE JALGADELEKalateraapia Garra Rufa kaladega KAHELE INIMESELE JALGADELEKalateraapia Garra Rufa kaladega KAHELE INIMESELE JALGADELEKalateraapia Garra Rufa kaladega KAHELE INIMESELE JALGADELE
Diili lõpuni:
0
7
4
0
3
8
Kontrollin...
Aktiveerub:
09.05.2019 kl 00:00
Müüdud:
Ostetud 23/0 voucherit
Ostetud 23 voucherit
Hind
30
ALE
-50%
Sääst
15
Vaadatud 44 korda
15
Osta
  • Jaga diili sõpradega:
Keegi ei ole veel arutlenud.
Ole esimene!

Dr Fish salong
Drfish OÜ
Paldiski mnt 4, Tallinn

Avatud:
E-P 10:00-20:00
info@drfish.ee
+37255613281

Tingimused:

  • Voucher kehtib 09.05.2019 kuni 28.02.2023.
  • Pakkumine sisaldab toniseerivat hooldust koos maski ja Garra Rufa kaladega KAHELE INIMESELE JALGADELE Dr Fish salongis.
  • Protseduuride kestvus: Kalateraapia kestab 20 min ning kalateraapia koos hoolitsusega kätele 40 min/ jalgadele 60 minutit
  • Kalateraapia on sobilik nii lastele kui ka täiskasvanutele
  • Palume protseduuri aeg eelnevalt broneerida (tel. 55613281).

Pakkumisest lähemalt:

Jahutav krüojää mähkimine jalgadele ja hooldus Garra Rufa kaladega on nagu nimigi ütleb - värskendav ja nahale elujõudu andev protseduur.

Kalateraapia on positiivne emotsioon ja naha koorimine üheskoos, sest Garra Rufa kalade puudutus mõjub justkui lõõgastavakõdistamisena!

Kalateraapia on täiesti turvaline protseduur: kalad ei ole võimelised nakatuma ja edasi kandma inimeste haiguseid; Garra Rufa kaladel pole hambaid, nad koorivad surnud naharakke sooja vee ja spetsiifilise ensüümi abil, jättes terve naha täiesti puutumata; enne akvaariumisse laskmist on kõik kalad kohustatud läbima erilise karantiini ning veterinaari läbivaatuse; peale igat protseduuri toimub vee puhastamine- mehaaniline, keemiline ja bioloogiline filtreerimine, et välistada bakterite ja teiste mikroorganismide säilimine akvaariumis.

Kalateraapia positiivsed tulemused: vähendab stressi, stabiliseerib vererõhku, leevendab väsimust ja muudab füüsilise toonuse ja närvide taastamise protsessi, puhastab poore ja tapab baktereid, omab noorendavat toimet, leevendab paistetust ja väsimust, annab nahale ilusa ja terve jume, eemaldab surnud ja töötlemata naha.

Jää mähise tugev jahutav toime võimendab lümfidrenaaži, tugevdab veresoonte seinu, parandab naha struktuuri ja toonust - leevendab valu ja põletikke. Alandab turset venituste, rebestuste ja pehmekoe vigastuste korral. Leevendab lihaspingeid. Kiirendab lihaste taastumist koormuse järgselt.

Värskendav pai Sinu kätele ja jalgadele!

Kalateraapia Garra Rufa kaladega KAHELE INIMESELE JALGADELE
Kalateraapia Garra Rufa kaladega KAHELE INIMESELE JALGADELE
Kalateraapia Garra Rufa kaladega KAHELE INIMESELE JALGADELE
Kalateraapia Garra Rufa kaladega KAHELE INIMESELE JALGADELE
Vali toode/teenus:
Osale sensatsioonilise  m�ngukonsooli Xbox 360 Kinect loosimisel!
Võida uusi kliente Headiil.ee abiga
Headiil.ee annab sulle võimaluse täiesti riskivabalt laiendada oma ettevõtte kliendibaasi.

Lõppenud diilid:

Saada sõbrale