Iga päev pannakse müüki supersoodne diil(id). Tutvu diiliga ja ole valmis kiiresti ostma, sest pakkumised kestavad ainult 24h!
Pärast ostu sooritamist väljastab Headiil.ee Sulle voucheri, millega saad lunastada kuni ette antud tähtajani ostetud teenuse või toote.
Naudi oma lunastatud ostu ja külasta meid jälle, sest iga päev on juba uued superdiilid!

Super pakkumine! Juuste värvimine või triibutamine + lamineerimine + kuumakääri lõikus žguttimisega + föönisoeng või sirgendamine

Super pakkumine! Juuste värvimine või triibutamine + lamineerimine + kuumakääri lõikus žguttimisega + föönisoeng või sirgendamine

Super pakkumine! Juuste värvimine või triibutamine + lamineerimine + kuumakääri lõikus žguttimisega + föönisoeng või sirgendamineSuper pakkumine! Juuste värvimine või triibutamine + lamineerimine + kuumakääri lõikus žguttimisega + föönisoeng või sirgendamine
Diili lõpuni:
-
9
-
4
-
4
Kontrollin...
Aktiveerub:
05.08.2020 kl 00:00
Müüdud:
Ostetud 136/0 voucherit
Ostetud 136 voucherit
Hind
70
ALE
-43%
Sääst
30
Vaadatud 29 korda
40
Osta
 • Jaga diili sõpradega:

Tingimused:

 • Voucher kehtib 05.08.2020 kuni 31.10.2021.
 • Voucher sisaldab juuste värvimist või triibutamist (ühe või kahe värviga) + lamineerimist + kuumakääri lõikust žguttimisega + föönisoengut või sirgendamist.
 • Voucheri eest saab värvida/triibutada lühikesed ja keskmised juuksed. Juhul kui juuksed on pikad või väga paksud, siis kohapeal tuleb tasuda lisaks 10-15 EUR. Kui soovite korraga triibutamist ja värvimist, siis tuleb juurde tasuda 15 EUR.
 • Protseduur kestab orienteeruvalt 3 tundi.
 • Lamineerimine on juukse väliskihi katmine, tänu millele juuksed paksenevad, saavutavad sileduse ja läike. See protseduur on absoluutselt ohutu nii juustele kui ka peanahale.
 • Tulemus kestab kuni 3 nädalat.
 • Protseduuri teostamisel kasutatakse Paul Mitchell-i (USA) tooteid.
 • Lamineerimise mõju juustele: Teie juuksed saavutavad vastupidavuse erinevate ilmaolude ja juukseid kahjustavate protseduuride suhtes (föönitamine, sagedane värvimine, triibutamine jne.) Tuhmid juuksed saavad tagasi oma erksa värvi tänu protseduuri niisutavale toimele. Kuid see pole veel kõik - kuna selle vedeliku pealekandmisel moodustub nähtamatu kaitsekile, siis on tõenäoline, et teie soeng muutub 15% võrra kohevamaks.
 • Tugevdav puuviljamask on ravimask spetsiaalselt värvitud ja triibutatud juustele. Piimaproteiinid ja vitamiin E aitavad säilitada juuksevärvi intensiivse ja säravana, toites ja niisutades juukseid sügavuti.
 • Thera cut juukselõikus - kuumade kääridega lõikus tagab parima tulemuse! Eesti turul juba üle 10 aasta populaarsust kogunud lõikus kuumade kääridega ehk Thera cut lõikus on revolutsiooniline, kuna nendega lõigatud juuksed ei lähe nii kiiresti katki ja kasvavad paremini.
 • Thera cut käärid on nagu käärid ikka, ainult et neil on juhe taga, mis on ühendatud digitaalse arvutipõhise süsteemiga. Arvuti tagab ühtlase temperatuuri juukselõikusel. Temperatuuri valib juuksur ise, vastavalt juuksekarva paksusele ja kahjustatusele. Nende kääridega lõigates „sulatatakse“ kinni kõik lõhenenud juukseotsad. (Tegelikult juuksed veel sellel temperatuuril ei sula) Juuksed säilitavad niimoodi oma loodusliku õlisisalduse ja niiskuse, mis jäävad juustesse püsima.
 • Žguttimise abil leitakse kõik lõhenenud juukseotsad, et nendele erilist tähelepanu pöörata.
 • Lõikus sobib kõigile. Eriti soovitame neile, kes soovivad oma juukseid kasvatada. Samuti mõjub hästi õhukestele ja poorsetele juustele. Kuuma kääri lõikust soovitame teha 3 kuu tagant. Kui vahepeal lõigata tavaliste kääridega, siis kuuma kääri mõju kaob. Seetõttu on mõtekas jääda truuks
 • Nefertiti Ilusalongi kollektiivi on valitud oma ala silmapaistvad professionaalid.
 • Palume aeg ette broneerida telefonil (+372) 55689567.
 • NB! Kui ostja ei ilmu broneeritud ajal protseduurile, siis loetakse voucher kasutatuks.

Pakkumisest lähemalt:

Nefertiti Ilusalong alustas oma tegevust 2008.a. Uksed on avatud naistele ja meestele - kõigile, kes soovivad enda eest hoolitseda. Meie kasutame mitmeid professionaalseid sarju ja töötajad läbivad pidevalt täiendkoolitusi ja osalevad võistlustel.

Sõbralik kollektiiv, kvaliteetsed tooted ja hea asukoht loovad Teile võimaluse end meie juures hästi tunda. Meie eesmärk on pakkuda kliendile personaalset teenindust, püüdes leida igaühele just temale sobiva lahenduse.

Leia enda jaoks aega ning tule juba täna ja lase meil sinu eest hoolitseda – lõõgastumishetked suurendavad heaolutunnet ja tekkivat emotsionaalset laengut. 

Super pakkumine! Juuste värvimine või triibutamine + lamineerimine + kuumakääri lõikus žguttimisega + föönisoeng või sirgendamine
Super pakkumine! Juuste värvimine või triibutamine + lamineerimine + kuumakääri lõikus žguttimisega + föönisoeng või sirgendamine
Vali toode/teenus:

Käimasolevad diilid Tallinnas:

-50%
Ravipediküür Tallinna kesklinnas BeautyMed ilukeskuses - usaldage professionaali!
20
Ostetud: 81
-0%
Professionaalne rehvivahetus ABC Pesukojas
29.9
Ostetud: 25/200
-32%
SÕIDUAUTO salongi täielik keemiline puhastus, ebameeldivate lõhnade eemaldamine, desinfektsioon osonaatoriga Autoilusalongis Versailles
59
Ostetud: 32
Osale sensatsioonilise m�ngukonsooli Xbox 360 Kinect loosimisel!
Võida uusi kliente Headiil.ee abiga
Headiil.ee annab sulle võimaluse täiesti riskivabalt laiendada oma ettevõtte kliendibaasi.

Lõppenud diilid:

Saada sõbrale