Iga päev pannakse müüki supersoodne diil(id). Tutvu diiliga ja ole valmis kiiresti ostma, sest pakkumised kestavad ainult 24h!
Pärast ostu sooritamist väljastab Headiil.ee Sulle voucheri, millega saad lunastada kuni ette antud tähtajani ostetud teenuse või toote.
Naudi oma lunastatud ostu ja külasta meid jälle, sest iga päev on juba uued superdiilid!

Juuste triibutamine/värvimine + kuumakääri lõikus + "PIDU JUUSTELE" protseduur + juustelõikus Nefertiti ilusalongis

Juuste triibutamine/värvimine + kuumakääri lõikus + "PIDU JUUSTELE" protseduur + juustelõikus Nefertiti ilusalongis

Juuste triibutamine/värvimine + kuumakääri lõikus + Juuste triibutamine/värvimine + kuumakääri lõikus + Juuste triibutamine/värvimine + kuumakääri lõikus + Juuste triibutamine/värvimine + kuumakääri lõikus +
Diili lõpuni:
0
0
-
2
-
2
Kontrollin...
Aktiveerub:
29.09.2021 kl 00:00
Müüdud:
Ostetud 106/0 voucherit
Ostetud 106 voucherit
Hind
80
ALE
-48%
Sääst
38
Vaadatud 158 korda
42
Osta
 • Jaga diili sõpradega:

Tingimused:

 • Voucher kehtib 29.09.2021 kuni 31.10.2022.
 • Voucheri eest saab triibutada või värvida lühikesed ja keskmised juuksed. Juhul kui juuksed on pikad või väga paksud, siis kohapeal tuleb tasuda lisaks 10-15 EUR. Kui soovite korraga triibutamist ja värvimist, siis tuleb juurde tasuda 15 EUR.
 • Thera cut juukselõikus - kuumade kääridega lõikus tagab parima tulemuse! Eesti turul juba üle 15 aasta populaarsust kogunud lõikus kuumade kääridega ehk Thera cut lõikus on revolutsiooniline, kuna nendega lõigatud juuksed ei lähe nii kiiresti katki ja kasvavad paremini.
 • Thera cut käärid on nagu käärid ikka, ainult et neil on juhe taga, mis on ühendatud digitaalse arvutipõhise süsteemiga. Arvuti tagab ühtlase temperatuuri juukselõikusel. Temperatuuri valib juuksur ise, vastavalt juuksekarva paksusele ja kahjustatusele.
 • Nende kääridega lõigates „sulatatakse“ kinni kõik lõhenenud juukseotsad. (Tegelikult juuksed veel sellel temperatuuril ei sula) Juuksed säilitavad niimoodi oma loodusliku õlisisalduse ja niiskuse, mis jäävad juustesse püsima.
 • Lõikus sobib kõigile. Eriti soovitame neile, kes soovivad oma juukseid kasvatada. Samuti mõjub hästi õhukestele ja poorsetele juustele. Kuuma kääri lõikust soovitame teha 3 kuu tagant. Kui vahepeal lõigata tavaliste kääridega, siis kuuma kääri mõju kaob. Seetõttu on mõtekas jääda truuks
 • «Pidu juustele» «Mon Plaisir» - Tõeline piduprotseduur juustele - nende ilu ja tervise säilitamiseks! Ainulaadne komplekstoime mõjumeetod juustele aitab juukseid niisutada, teha siidisemaks, säilitada värvitooni; annab toonuse juustele ja peanahale.
 • Protseduur mõjutab 3 meelt ka - nägemine, haistmine ja kompimine.
 • Nagemine: sadelev eliksiiri ja šampooni / palsami harmoonia - õrnast sugavroosa varjundini. Vaga oluline on mullide käitumine: kaootiliselt kiires ja pidevas ahelas keevad mullid küllastavad segu, aktiveerides juuksehoolduskomponendid.
 • Haistmine: arоom (kirss, virsik või maasikas) avaldub eriti ilmekalt vahu moodus- tumisel. Kuulge iga kokteili aroomi kohe pärast vahu intensiivset keemist klaasis.
 • Kompimine: jaotage vaht õrnalt juustele, nautige intensiivset juuste;Šampaniseerimise" protseduuri ajal ja pärast seda.
 • Loome koos PEO TEIE JUUSTELE!
 • Protseduur kestab orienteeruvalt 2.5 tundi.
 • Nefertiti Ilusalongi kollektiivi on valitud oma ala silmapaistvad professionaalid.
 • Palume aeg ette broneerida telefonil (+372) 55689567
 • NB! Kui ostja ei ilmu broneeritud ajal protseduurile, siis loetakse voucher kasutatuks.

Pakkumisest lähemalt:

Nefertiti Ilusalong alustas oma tegevust 2008.a. Uksed on avatud naistele ja meestele - kõigile, kes soovivad enda eest hoolitseda. Meie kasutame mitmeid professionaalseid sarju ja töötajad läbivad pidevalt täiendkoolitusi ja osalevad võistlustel.

Sõbralik kollektiiv, kvaliteetsed tooted ja hea asukoht loovad Teile võimaluse end meie juures hästi tunda. Meie eesmärk on pakkuda kliendile personaalset teenindust, püüdes leida igaühele just temale sobiva lahenduse.

Leia enda jaoks aega ning tule juba täna ja lase meil sinu eest hoolitseda – lõõgastumishetked suurendavad heaolutunnet ja tekkivat emotsionaalset laengut. 

Juuste triibutamine/värvimine + kuumakääri lõikus +
Juuste triibutamine/värvimine + kuumakääri lõikus +
Juuste triibutamine/värvimine + kuumakääri lõikus +
Juuste triibutamine/värvimine + kuumakääri lõikus +
Vali toode/teenus:

Käimasolevad diilid Tallinnas:

-50%
Ravipediküür Tallinna kesklinnas BeautyMed ilukeskuses - usaldage professionaali!
20
Ostetud: 84
-0%
Professionaalne rehvivahetus ABC Pesukojas
29.9
Ostetud: 29/200
-32%
SÕIDUAUTO salongi täielik keemiline puhastus, ebameeldivate lõhnade eemaldamine, desinfektsioon osonaatoriga Autoilusalongis Versailles
59
Ostetud: 38
Osale sensatsioonilise m�ngukonsooli Xbox 360 Kinect loosimisel!
Võida uusi kliente Headiil.ee abiga
Headiil.ee annab sulle võimaluse täiesti riskivabalt laiendada oma ettevõtte kliendibaasi.

Lõppenud diilid:

Saada sõbrale