Iga päev pannakse müüki supersoodne diil(id). Tutvu diiliga ja ole valmis kiiresti ostma, sest pakkumised kestavad ainult 24h!
Pärast ostu sooritamist väljastab Headiil.ee Sulle voucheri, millega saad lunastada kuni ette antud tähtajani ostetud teenuse või toote.
Naudi oma lunastatud ostu ja külasta meid jälle, sest iga päev on juba uued superdiilid!

Sebastian Bio-lamineerimine + kuumakääri lõikus + föönitamine ja sirgendamine ilusalongis Nefertiti

Sebastian Bio-lamineerimine + kuumakääri lõikus + föönitamine ja sirgendamine ilusalongis Nefertiti

Sebastian Bio-lamineerimine + kuumakääri lõikus + föönitamine ja sirgendamine ilusalongis NefertitiSebastian Bio-lamineerimine + kuumakääri lõikus + föönitamine ja sirgendamine ilusalongis Nefertiti
Diili lõpuni:
-
2
-
1
-
4
Kontrollin...
Aktiveerub:
05.08.2020 kl 00:00
Müüdud:
Ostetud 100/0 voucherit
Ostetud 100 voucherit
Hind
51
ALE
-51%
Sääst
26
Vaadatud 142 korda
25
Osta
 • Jaga diili sõpradega:

Tingimused:

 • Voucher kehtib 05.08.2020 kuni 31.03.2021.
 • Voucher sisaldab juuste lamineerimist + kuumakääri lõikust (Thera Cut juukselõikus) + föönisoengut või sirgendamist.
 • Protseduur kestab orienteeruvalt 1-1,5 tundi
 • Nüüd on loodud protseduur Teie juuste eest hoolitsemiseks eriti uuenduslikul moel - JUUSTE LAMINEERIMINE!!! Lamineerimine, see on juukse väliskihi katmine, tänu millele juuksed paksenevad, saavutavad sileduse ja läike. See protseduur on absoluutselt ohutu nii juustele kui peanahale.
 • Lamineerimine põhineb hüdrolüüsitud nisuproteiinidel, millel on antioksüdantne móju, seeniisutab ja toidab juukseid, on raviva toimega ning soodustab juuksekasvu. Laminaat on lõhnata ja värvuseta, hüpoallergeenne ja ei sisalda konservante.
 • Toode katab iga karva eraldi, sealjuures kleepumata. Täidab kõik ebatasasused juuksekarval, sealjuures kaitseb edaspidiste töötluste eest. Lõpptulemusena saavutavad juuksed elastsuse, sileduse ja juuksekarva läbimõõt suureneb 10%.
 • Lamineerimine kindlustab antistaatilise efekti, kaitseb kuumtöötluse eest, lihtsustab föönitamist.
 • Toote sattumine peanahale ei kahjusta peanahka, kuna see on õhku läbilaskva koostisega. Ei sisalda silikooni.Lamineerimise protseduuri optimaalne intervall on 3 nädalat. Hooldus sobib ideaalselt hargnevate juukseotste puhul. Soovitatakse teha peale keemilist lokki vói blondeerimise järgselt, kuna juuksed kaotavad keemilise töötlusega vajaliku niiskuse ja elastsuse. Ainult väga nõrk lokk võib kaotada oma vormi lamineerimise käigus. Sobib hästi ka juustepikendustele, kui soovitakse pikenduste välimust värskendada.
 • Lamineerimine ei nõua lisahooldust.
 • Thera Cut juukselõikus - kuumade kääridega lõikus tagab parima tulemuse!
 • Eesti turul juba üle 10 aasta populaarsust kogunud lõikus kuumade kääridega ehk Thera cut lõikus on revolutsiooniline, kuna nendega lõigatud juuksed ei lähe nii kiiresti katki ja kasvavad paremini.
 • Thera Cut käärid on nagu käärid ikka, ainult et neil on juhe taga, mis on ühendatud digitaalse arvutipõhise süsteemiga. Arvuti tagab ühtlase temperatuuri juukselõikusel. Temperatuuri valib juuksur ise, vastavalt juuksekarva paksusele ja kahjustatusele.
 • Nende kääridega lõigates „sulatatakse“ kinni kõik lõhenenud juukseotsad. (Tegelikult juuksed veel sellel temperatuuril ei sula) Juuksed säilitavad niimoodi oma loodusliku õlisisalduse ja niiskuse, mis jäävad juustesse püsima.
 • Lõikus sobib kõigile. Eriti soovitame neile, kes soovivad oma juukseid kasvatada. Samuti mõjub hästi õhukestele ja poorsetele juustele. Kuuma kääri lõikust soovitame teha 3 kuu tagant. Kui vahepeal lõigata tavaliste kääridega, siis kuuma kääri mõju kaob. Seetõttu on mõtekas jääda truuks
 • Nefertiti Ilusalongi kollektiivi on valitud oma ala silmapaistvad professionaalid.
 • Palume aeg ette broneerida telefonil (+372) 55689567.
 • NB! Kui ostja ei ilmu broneeritud ajal protseduurile, siis loetakse voucher kasutatuks.

Pakkumisest lähemalt:

Nefertiti Ilusalong alustas oma tegevust 2008.a. Uksed on avatud naistele ja meestele - kõigile, kes soovivad enda eest hoolitseda. Meie kasutame mitmeid professionaalseid sarju ja töötajad läbivad pidevalt täiendkoolitusi ja osalevad võistlustel.

Sõbralik kollektiiv, kvaliteetsed tooted ja hea asukoht loovad Teile võimaluse end meie juures hästi tunda. Meie eesmärk on pakkuda kliendile personaalset teenindust, püüdes leida igaühele just temale sobiva lahenduse.

Leia enda jaoks aega ning tule juba täna ja lase meil sinu eest hoolitseda – lõõgastumishetked suurendavad heaolutunnet ja tekkivat emotsionaalset laengut. 

Sebastian Bio-lamineerimine + kuumakääri lõikus + föönitamine ja sirgendamine ilusalongis Nefertiti
Sebastian Bio-lamineerimine + kuumakääri lõikus + föönitamine ja sirgendamine ilusalongis Nefertiti
Vali toode/teenus:

Käimasolevad diilid Tallinnas:

-50%
Ravipediküür Tallinna kesklinnas BeautyMed ilukeskuses - usaldage professionaali!
20
Ostetud: 81
-0%
Professionaalne rehvivahetus ABC Pesukojas
29.9
Ostetud: 25/200
-32%
SÕIDUAUTO salongi täielik keemiline puhastus, ebameeldivate lõhnade eemaldamine, desinfektsioon osonaatoriga Autoilusalongis Versailles
59
Ostetud: 32
Osale sensatsioonilise m�ngukonsooli Xbox 360 Kinect loosimisel!
Võida uusi kliente Headiil.ee abiga
Headiil.ee annab sulle võimaluse täiesti riskivabalt laiendada oma ettevõtte kliendibaasi.

Lõppenud diilid:

Saada sõbrale