Iga päev pannakse müüki supersoodne diil(id). Tutvu diiliga ja ole valmis kiiresti ostma, sest pakkumised kestavad ainult 24h!
Pärast ostu sooritamist väljastab Headiil.ee Sulle voucheri, millega saad lunastada kuni ette antud tähtajani ostetud teenuse või toote.
Naudi oma lunastatud ostu ja külasta meid jälle, sest iga päev on juba uued superdiilid!

Müüjatele

Headiil.ee on kuluefektiivne müügi- ja turunduskanal Teie ettevõttele. Meie eesmärk on rõhuda Teie toote või teenuse suurele allahindlusele ning seeläbi turundada Teie ettevõtet ja kasvatada klientide hulka.

Tegutseme tulemustele orienteeritult, mistõttu turundame ühes ööpäevas Teie pakkumist kõikides Headiil.ee kanalites. Headiil.ee kasutab Teie toodete või teenuste turundamiseks efektiivset sotsiaalmeediat, partnerportaale ja suure külastatavusega Headiil.ee kodulehte.

Samuti omame põhjalikku andmebaasi inimestest ja nende huvigruppidest, teavitamaks neid esmajärjekorras e-maili vahendusel Teie suurepärasest pakkumisest.
Kuna Headiil.ee on tulemustele orienteeritud, siis tasustamine turundusteenuste eest toimub üksnes toimunud tehingute pealt. Oleme oma töös sedavõrd kindlad, et kui Headiil.ee ei loo Teile kliendisuhteid, siis ei toimu ka teenuse eest tasustamist - sellisel juhul olete saanud 24 h tasuta reklaami.

Reserveerige oma kampaania juba täna, saates kirja meie projektijuhile info@headiil.ee.

Käimasolevad diilid :

-22%
Professionaalne rehvivahetus ABC Pesukojas
34.9
Ostetud: 43/200
-38%
TARTUS! Näonaha ultrahelipuhastus
24.9
Ostetud: 43
-43%
SÕIDUAUTO salongi täielik keemiline puhastus, ebameeldivate lõhnade eemaldamine, desinfektsioon osonaatoriga Autoilusalongis Versailles
69
Ostetud: 74
Osale sensatsioonilise  m�ngukonsooli Xbox 360 Kinect loosimisel!
Võida uusi kliente Headiil.ee abiga
Headiil.ee annab sulle võimaluse täiesti riskivabalt laiendada oma ettevõtte kliendibaasi.

Lõppenud diilid:

Saada sõbrale